T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / ORTAHİSAR - Kanuni Anadolu Lisesi

Okulumuz 2014/2015 Ders Yılı ÖSYM Yerleştirme Sonuçları

OKULUMUZ 2014/2015 DERS YILI ÖSYM YERLEŞTİRME SONUÇLARI
 
SN ADI SOYADI YERLEŞTİĞİ PROGRAM ADI
 
1 ZEYNEP YÜKSEL ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Tıp Fakültesi
2 YUNUS EMRE USDA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
3 MÜRSEL DURAL KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Tıp Fakültesi
4 EMRE GÖBEL KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Tıp Fakültesi
5 FURKAN GÜNER KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Tıp Fakültesi
6 GÖKBERK MİRAÇ ÇALIK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Tıp Fakültesi
7 ENES FURKAN ÖZTÜRK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Tıp Fakültesi
8 HASAN TAHA ÇUBUKCU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
9 HİLAL DURSUNOĞLU ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Tıp Fakültesi
10 İREM ŞENEL CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Tıp Fakültesi
11 KENAN SAĞIR                   DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
12 ATAKAN SOFU GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
13 ÖMER KÖKSAL KURUTAŞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
14 RUMEYSA MURUTOĞLU YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ (VAN)/Tıp Fakültesi
15 KERİME ÇAKIR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)/Tıp Fakültesi
16 ANIL KAYHAN ORDU ÜNİVERSİTESİ/Diş Hekimliği Fakültesi
17 CEREN ARAS YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Diş Hekimliği Fakültesi (Ücretli)
18 TURHAN ALİYAZICIOĞLU YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Diş Hekimliği Fakültesi (Ücretli)
19 SAFA MURAT KAZAZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Diş Hekimliği Fakültesi
20 MUHAMMET MUSTAFA TAŞ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Eczacılık Fakültesi
21 ECEM BAYZA HACIOSMANOĞLU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Eczacılık Fakültesi
22 ÖMERNUH KARA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Eczacılık Fakültesi
23 FATİH FURKAN ERGENÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
24 HÜSEYİN BUĞRA BALABAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
25 KARAHAN GÜNER ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
26 ALEYNA MERVE KOCA RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
27 DOĞUŞ ALAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
28 MUHAMMED KAAN BOZ GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İÖ)
29 PINAR ADANUR ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
30 SELAHATTİN MERT SEYMEN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
31 TUĞBA SAĞLAM KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
32 EMRE ALİYAZICIOĞLU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
33 ZEHRANUR KOCABAŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
34 MUSTAFA ONUR İMAMOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
35 MERT CAN ÖZTÜRK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
36 NECİP FAZIL ÇELİK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
37 ENES ÇELİK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
38 AYŞE NUR AYDIN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
39 ŞEYMA EKMEKCİ FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık (%25 Burslu)
40 SUDE SELİM GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
41 ÜMRAN AYDIN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
42 MUHAMMED FURKAN MUTLU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
43 BERNA ÇEBİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
44 DENİZ ÖZTÜRK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce) (Ücretli)
45 GİZEM YÜCEL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
46 ANIL BOZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık
47 DİLAN DOMAÇ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
48 ÖMER FURKAN ABANOZ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Teknoloji Fakültesi/Makine Mühendisliği
49 AHMET KADAKAL KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
50 BURAK CEVAHİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce)
51 SEVDENUR KARAHAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
52 ŞEYDANUR BAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Hukuk Fakültesi
53 ÜLKÜ SARGIN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Hukuk Fakültesi
54 YAREN UZUN ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
55 MİHRİBAN ÜNAL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Hukuk Fakültesi
56 EROL UTKU EROĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
57 HİKMET MELEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
58 İREM CİVİL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Hukuk Fakültesi (İÖ)
59 ATİLLA KARACA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Hukuk Fakültesi
60 BÜŞRA İĞCİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
61 BÜŞRA NUR AKBULUT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Hukuk Fakültesi
62 ENSAR BUĞRA HANCİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Hukuk Fakültesi
63 BURCU NUR GÜLER İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
64 SELİN CİCERALİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (İÖ)
65 YEKTA AKDAĞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektrik Mühendisliği
66 SENA ÇUVALCI ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
67 FEYZANUR BANU DEMİR KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
68 MEHMET DOĞAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
69 ALPER ÇEBİ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)
70 ABDÜLAZİZ BİLEN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
71 AKİF SAYAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
72 NESLİHAN NAMLI ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
73 ENSAR ŞANLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
74 ÖZNUR DEĞİRMENCİ İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
75 ŞEYMA NUR İPEK GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mimarlık Fakültesi/Endüstri Ürünleri Tasarımı
76 ERDENAY GÜMÜŞTEKİN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Endüstriyel Tasarım
77 BİLGE SELEN KUTLU KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sanat ve Tasarım Fakültesi/Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) (Tam Burslu)
78 ARDA KAHVECİ TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
79 SABANUR TOPALAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji
80 SILA GÖKSU KAYA GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi
81 REFET DOKUMACI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler
82 NİSA SELEN ÖZBEK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce)
83 NİSA İKBAL DANACI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
84 ERCAN KESAT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
85 HİLAL ÇİÇEK TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (%75 Burslu)
86 HÜSNÜ MERTKAN KESKİN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce) (%50 Burslu)
87 EMİNE EKİN DANACI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
88 ELİF BERNA BAYRAKTAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce)
89 HASAN BASRİ ÖZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
90 PELİN ÇAKIROĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
91 SEVDA SAYAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
92 MERVE TURHAL KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
93 ONUR ÇEVİK AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)
94 OĞUZHAN CEVHER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
95 FATİH AYDIN İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)
96 HELİM DOĞUŞ TOYGUR KUKUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
97 İSMET OĞUZHAN ŞAHİN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
98 KENAN ÖZDEMİR KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
99 AYŞEN AKBAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
100 İBRAHİM EYYÜP İNAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
101 YUNUS İSKENDER KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Maden Mühendisliği
102 TUĞÇE NUR ORUÇ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
103 NURŞAH KAVİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama (İngilizce)
104 ÖMER FARUK BAYRAM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Ekonomi (İngilizce)
105 METEHAN ÖZTÜRK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İşletme Fakültesi/Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret (İngilizce)
106 EROL EMİR ÖZER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
107 YAKUP KAĞAN BAYRAKTAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
108 GÖKBERK GÜNEŞ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Mühendislik Fakültesi/Harita Mühendisliği
109 ÇAĞIN SAĞLAM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/Çevre Mühendisliği
110 KEZBAN AKBUĞA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik
111 ENİSE İREM ÇOLAK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
112 DİLEK AYDIN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
113 BURCU AKDENİZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce) (İÖ)
114 HAZAN İHTİYAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce)
115 KEVSER SARE ATEŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik
116 İREM İSKENDEROĞLU             ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İletişim Bilimleri Fakültesi/Sinema ve Televizyon
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 14.08.2015 - Güncelleme: 26.11.2015 10:03 - Görüntülenme: 5814
  Beğen | 6  kişi beğendi